تاریخچه

مجموعه پاسارگاد کانتینر در حدود 2 دهه قبل تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه خرید، فروش و ساخت انواع کانکس و کانتینر شروع کرد.

اکنون با گذشت بیش از 20 سال، مجموعه‌ای باتجربه در زمینه هایی همچون خرید و فروش کانتینر، ساخت انواع کانکس کارگاهی، فروشگاهی و … شده است که آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان و همراهان خود می باشد.

سابقه همکاری با شرکت‌های کشتیرانی

مجموعه پاسارگاد کانتینر در کنار فعالیت اصلی خود در زمینه ساخت و فروش کانکس و کانتینر، به طور همزمان با ثبت شرکت کشتیرانی آداک مارین، فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل ریلی و دریایی افزایش داد.

کار حمل و نقل و باربری

مجموعه پاسارگاد کانتینر علاوه بر ثبت شرکت کشتیرانی آداک مارین که در زمینه حمل و نقل دریایی و ریلی فعالیت دارد. به همین منظور اقدام به تاسیس ترمینال کانتینری آداک مارین نمود.

این شرکت توانسته با استقرار امکانات لازم جهت تخلیه و بارگیری و تعمیرات کانتینر های خسارت دیده با قابلیت SGS در ترمینال تهران و آپرین، گمرک اصفهان، گمرک قم، گمرک کاشان، گمرک بندر عباس فعالیت نماید.

خرید و فروش کانتینر و کانکس

اصلی ترین فعایت مجموعه پاسارگاد کانتینر بر اساس ساخت، خرید و فروش کانکس و کانتینر می باشد. این شرکت در زمینه طراحی و ساخت انواع کانکس از جمله ویلایی، فروشگاهی، کارگاهی و … و همچنین انواع کانتینر همچون 20 فوت، 40 فوت و … فعالیت می کند.