در سال های اخیر برای انجام فعالیت کاری نگهبانی در انواع باغ، مراکز صنعتی و همچنین ساختمان های نیمه ساخت، فرد نگهبان نیاز به یک مکان خصوصی برای انجام فعالیت های روزانه غیر کاری می باشد که کانکس مسکونی می تواند بهترین گزینه برای این امر باشد.

کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

صرفا کانکس به اتاقک های کوچک تقسیم بندی شده می گویند که صرفا از متریال های آهنی با آلیاژ گوناگون به سبب عایق کردن محصول از رطوبت و صدا، تولید شده است. این محصول کماکان می تواند کاربری مختلفی را در نوع صنعتی و مسکونی داشته باشد که طبعا مدل و طراحی های آن، یکی از موارد به وجود آورنده کاربری گسترده محصول می باشد.

کانکس های صنعتی، صرفا نسبت به نوع فعالیت، از تقسیم بندی داخلی بسیار کمتری برخوردار می باشند تا امکان ایجاد متراژ بالا و فضای مناسب را برای انجام فعالیت مذکور در قسمت داخلی کانکس فراهم نمایند، لذا این محصول متقاضیانی دارد که برای تهیه آن، انواع مدل و کیفیت ساخت را در نظر می گيرند.

کانکس های مسکونی، سازه جدیدی از این محصول می باشند که توسط تکنولوژی روز دنیا برای ارائه حداقل ترین امکانات لازم برای سکونت در داخل کانکس، به طراحی و تولید رسیده اند. این محصول ترجیحا دارای تقسیم بندی های متعددی در فضای داخلی می باشد تا ایجاد فضای امن در نوع خصوصی و عمومی را برای سکونت یک یا چندین نفر را امکان پذیر نماید.

 

متریال های تولیدی کانکس مسکونی

متریال های تولیدی کانکس مسکونی

صرفا برای تولید این محصول، همانطور که در بالا ذکر شد، تنوع در کاربری، در قسمت خط تولید محصول نیز تاثیر متعددی برجا می گذارد و امکان استفاده از متریال های تخصصی و عمومی را برای ساخت این محصول ایجاد می نماید. برای تولید کانکس مسکونی صرفا استفاده از ورق های آهنی با نوع تولید متنوع مانند ساندویچ های پانلی و ورق های گالوانیزه معمولی و شیاردار امری مرسوم است. این متریال ها بسته به متراژ کانکس و همچنین طراحی لوکس و ساده این محصول، حق انتخاب متعددی را برای تولید کنندگان ارائه می کند تا کیفیت ساخت را به مراتب افزایش دهد. البته کانکس ساندویچ پانل به خودی خود یک محصول مجزا محسوب میشود.

صرفا سقف و کف این محصول از ضخیم ترین و سنگین ترین متریال مذکور بهره می برد تا ایجاد استحکام و عدم جداشدن از دیواره های کانکس را ممکن سازد. عموما بیشترین نوع کانکس های مسکونی دارای سقف های شیروانی می باشند نا در هنگام بارش برف و باران، سرریز آب و رطوبت از قسمت سقفی به راحتی انجام گرفته و نیازی به تمیزکاری و برف روبی نباشد.

قسمت های داخلی این محصول اعم از سقف، کف و حتی دیواره کانکس، پوشیده از متریال پی وی سی به صورت ورقه ای می باشد تا امکان تعریق دیواره داخلی کانکس براثر بخار هوا و یا تغییرات دمایی صورت نگیرد. متریال مذکور قابلیت شستشو را داشته و می تواند در صورت آلودگی و کثیفی، با مواد شوینده و آب، مورد شستشو قرار بگیرد.

امکانات موجود در کانکس مسکونی در ابعاد 40 متر و 50 متری

بسیاری از کانکس های مسکونی دارای قسمتی با عنوان سرویس بهداشتی می باشند که ترجیحا از درب اختصاصی برای ایجاد حفاظ امنیتی برخوردار هستند. بسته به طراحی های اعمال شده برای ساخت این محصول، قرارگیری توالت ایرانی و فرنگی در داخل کانکس مورد نظر، امری طبیعی می باشد. لذا اطلاع از این مورد در زمان خرید با توجه به اهمیت این موضوع برای خریداران، امری حیاتی می باشد.

صرفا ابعاد 40 متری و 50 متری کانکس های مسکونی، دارای اتاق خواب های مجزا نیز می باشد که می تواند امکان قرار دادن تخت را نیز داشته باشد، اما ارائه آشپزخانه به همراه متعلقات ضروری مانند:

  • سینک
  • اجاق گاز رومیزی
  • نهارخوری
  • و…

برای تمامی کانکس های مسکونی صورت می گیرد تا قابلیت پخت و پز را به صورت انفرادی و خانوادگی فراهم آورد.

این محصول دارای مخزنی برای نگهداری آب می باشد که این مورد می تواند آب تمیز را شامل شود، لذا استفاده از آب آشامیدنی و یا شستشو برای سکونت در داخل کانکس با توجه به این قابلیت، رضایت بخش می باشد.

مدرن ترین مدل های این محصول که برای مناطق بیابانی و جنگلی ارائه می شوند ، دارای پنل های خورشیدی نیز می باشند تا تولید برق را برای استفاده از آن برای کانکس به جهت استفاده در روشنایی و کارکرد لوازم برقی و شارژی، ممکن می سازند، لذا این موضوع، جزو ویژگی های مهم برای خریداران محصول است.

امکانات کانکس مسکونی

 قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

طبعا موارد بیان شده در بالا، مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کانکس های مسکونی می باشد که می تواند برحسب برند تولیدی و یا کیفیت ساخت، اعمال آن ها صورت بپذیرد. لذا قیمت فروش این محصول با توجه به اطلاعات بیان شده، در بازار داخلی مورد ارائه قرار می گیرد، به عبارتی موارد مذکور می تواند به صورت درصدی تاثیر بالایی برای تعمیم قیمت نهایی محصول داشته باشند.

نوع تقسیم بندی داخلی کانکس، استفاده از متریال های ویژه برای ساخت، نوع متریال درب و پنجره و تعداد آن ها، تمامی امکانات رفاهی قرار داده شده برای سکونت راحت تر، دارای هزینه های تولیدی جداگانه ای می باشند که تاثیر بسزایی در ارائه قیمت نهایی می گذارند.

بیشتر بخوانید: کانکس سرویس بهداشتی

این موارد طبعا در مراکز تولیدی، سنجش اصولی را داشته و به صورت عدد معین برای عرضه در بازار داخلی و خارجی ارائه می شوند. جدا از موارد ارائه شده، کیفیت ساخت جزو مهمترین مسائل برای قیمت گذاری محصول است که براساس تکه های ارائه شده به مشتری و ظاهری تمیز و بدون نقص، مورد بررسی قرار می گیرد.

از مهمترین و در عین حال ساده ترین نکته ای که متقاضیان و فروشندگان این محصول برای قیمت محصول به آن توجه دارند، متراژ داخلی کانکس مسکونی می باشد، بالطبع متراژ چهل متری قیمت فروش مناسب تری از متراژ پنجاه متری دارا است که ارائه مورد حق انتخاب را برای متقاضیان جهت انتخاب درست طبق نوع نیاز به محصول اعطا می کند.

در نظر داشته باشید برای دریافت قیمت روز کانکس مسکونی که به صورت کاملا نوسانی در سال های اخیر، مورد تغییرات ویژه ای قرار گرفته است، با مراجعه به سایت ما، اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرده و خریدی عالی و ممتاز را با اطمینان بالا به دست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *